Bileta avioni nga Podgorica

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Bileta avioni nga Podgorica

Bileta avioni nga Podgorica bileta te lira nga Kalemi Travel. Bilete me oferte nga Kalemi Travel. Rezervoni bileta online ne www.hobi.al ose kontaktoni tani ne +355698885656 me agjentet tane per cmimet me te mira dhe oferten me te pershtatshme per ju.
Menyra te tjera te kontaktit:  FacebookInstagram, Tel/Viber/Whatsapp: +355698885656, e-mail [email protected] ose ne chat box-in poshte djathtas.

Disa sugjerime per bileta te lira nga Podgorica:

Super Oferta Vajtje data te caktuara ne Prill – Qershor!

⭕ Podgorica – Berlin 25€
⭕ Podgorica – Bolonia 22€
⭕ Podgorica –  Brussels Charleroi 25€
⭕ Podgorica – Vienna 39€
⭕ Podgorica – Milano 39€
⭕ Podgorica –  London Stansted 30€
⭕ Podgorica –  Wroclaw 40€
⭕ Podgorica – Memmingen 59€
⭕ Podgorica – Budapest 60€

Super Oferta Vajtje data te caktuara me

-Përfshihet në cmim:
♦ Cantë dore
♦ Taksat aeroportuale
♦ Oferta të vlefshme për rezervime sa më parë

Kujdes!
Te gjitha cmimet jane cmime referenciale. Vetem disa data jane me keto oferta. Cmimet rriten me shitjen e biletave. Ju sugjerojme te na kontaktoni sa me pare ne menyre qe te perfitoni ofertat me te mira nga agjentet tane. Jemi gjithmone te gatshem per t’ju sherbyer juve ne cdo moment.

Nese biletat qe deshironi jane vajtje ardhje, dhe jo vetem vajtje sic ju kemi sugjeruar me siper, atehere nga kontaktoni per per te gjetur oferten me te pershtatshme per ju.

Ofertat tona per bileta:

Agjensia e udhetimit Kalemi Travel ofron keto produkte per klientet tane:
– Bileta avioni Podgorica London
– Bileta avioni Podgorica Lyon
– Bileta avioni Podgorica Berlin
– Bileta avioni Podgorica Shtutgart
– Bileta avioni Podgorica Milano
– Bileta avioni Podgorica Bruksel
– Bileta avioni Podgorica Paris
– Bileta avioni Podgorica Gjermani

Keto jane disa sugjerime per bileta avioni me nisje nga Podgorica. Per opsione te tjera, per datat qe ju intereson, apo cdo informacion tjeter, jeni te lutur te kontaktoni me agjentet tane. Agjentet nga agjensia e udhetimit Kalemi Travel jane ketu per t’ju asistuar cdo moment.


Si te rezervoni prane Kalemi Travel

Rezervoni bileten tuaj online ne www.hobi.al ose na kontaktoni ne FacebookInstagram, Tel/Viber/Whatsapp: +355698885656, e-mail [email protected] ose ne chat box-in poshte djathtas.

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: