Struge – Oher 2 dite €55

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Strugë – Ohër. Udhëtim me Autobus.

STRUGE, OHER, SHEN NAUM, GJIRI I KOCKAVE, TUSHEMISHT, DRILON

Datat e nisjeve:

►FESTA E GRUAS: 08-09, 09-10 MARS – €60
HOTEL  3* ose  4* ne Struge (mengjes + darke me mbremje festive)

►MARS: 02-03,16-17, 23-24, 30-31 – €55
►PRILL: 06-07, 13-14, 20-21, 27-28 –  €55
HOTEL  3* ose  4* ne Struge (mengjes + darke)

►Dita e pare:

-Nisja nga Tirana ne oren 06:00.

-Nisja nga Elbasani ne oren 06:30.

Vazhdimi i udhetimit per ne doganen e Qafe Thanes me nje ndalese te shkurter gjate rruges.

Pas procedurave doganore do te vizitojme qytetin piktoresk te Ohrit ku aty do te vizitojme qytetin e vjeter, kalane e qytetit, kishat e njohura dhe do te kemi mundesi te nje eksperience fantasitke per personat qe deshirojne te zhvillojme edhe lundrim me anije ne liqen per te prekur pjese te tjera te Ohrit. Pas konsumimit te lire te drekes vazhdojme drejt qytetit te Struges ku do te kryejme akomodimin ne hotel. Pasdite vizite ne qytetin e Struges.

Darka ne hotel. Mbremje e lire.

►Dita e dyte:

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit do te vazhdojme rrugetimin tone drejt Gjirit te Kockave. Aty do kemi mundesi te vizitojme muzeun mbi uje, nje muze teper i vecante ne llojin e tij. Do te ndalemi gjithashtu ne Shen Naum, perpara se te vizitojme Tushemishtin dhe parkun natyror ne Drilon.

Nisemi ne rrugen e kthimit dhe ne mbemje mberrijme ne Tirane, dhe Elbasan.

Fundi i sherbimit tone!

Në pagesë përfshihen:

1. Transporti vajtje-arrdhje me autobus komod.
2. Akomodim në hotel per 1 natë qëndrimi;
3. Mëngjesi dhe Darka
4. Shoqerues shqiptar gjate udhetimit.
 
Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Dreka
2. Hyrjet ne muze
3. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
4. Taksen lokale 1€

Ju bëjmë me dije se

  • Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës ne momentin e rezervimit, ndërsa pagesen e plotë deri në 2 jave para nisjes. Nese udhetimi eshte brenda dy javeve, pagesa duhet bere e plote.
  • Pagesa e bëre është e pakthyeshme.
  • Agjensia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.
Dergojani miqve tuaj kete oferte me: