KORCE-PERMET-BANJAT E BENJES 3 DITE €79

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Udhetim ne Korce, Voskopoje, Drilon, Permet, Banjat e Benjes

DRILON-VOSKOPOJE-KORCE-PERMET-BANJAT E BENJES
►PRILL: 05-07, 12-14, 19-21, 26-28
– €79/PERSON
HOTEL KOCIBELLI 4* POOL & SPA (Qendër të Korcës) Me Mëngjes
GUEST HOUSE ELMA (Përmet) Me Mëngjes


Ne cmim perfshihet:
Akomodimi sipas hoteleve përkatëse
Mëngjesi
Transporti me automjet komod


Ne cmim nuk perfshihet:
Dreka dhe darka
Guida shoqëruese gjatë udhëtimit
Pijet gjatë vakteve


► Dita e pare:
►Nisja nga Tirana ne oren 06:30.
►Nisja nga Durresi ne oren 05:45. (Pagesë extra 5 euro/personi)
►Nisja nga Elbasani ne oren 07:00.
Vazhdim i udhetimit tone drejt Parkut Natyror ne Drilon me nje ndalese gjate rruges per pushim dhe kafe. Vazhdimi i udhetimit per ne Voskopoje. Dreka ne nje nga restorantet me te mire te zones. Pas drekes akomodimi ne hotel ne qender te Korces. Nisim vizitat ne pikat kryesore te qytetit: Bulevardi, Katedralja, Pazari i Vjeter, Mesonjtorja e Pare, etj.
Mbremje e lire.


Day 2: Dita e Dytë:
Mëngjesi në hotel. Nisemi drejt Farma Sotira ku do te qendrojme rreth 30 minuta per te shijuar natyren dhe konsumim per kafe. Vazhdojme programin drejt Banjave të Bënjës. Aty do të kemi mundësi të zbulojmë vaskat me ujëra termale, ku secila prej tyre mbart një veti ndryshe nga tjetra.
Pasi te kemi vizituar Banjat e Benjes, konsumimi i drekes në qytetin e trëndafilave, Përmeti. Me pas akomodimi ne Bujtine. Mbremje e lire.


Day 3: Dita e Tretë:
Mengjesi ne Bujtine. Vazhdojme udhetimin drejt qytetit historik te Gjirokastres ku do te vizitojme: Pazarin e Vjeter dhe Kalane e Gjirokastres. Nisemi ne drejtim te Tepelenes ku do te ndalojme per konsumimin e drekes. Me pas nisja drejt Tiranes ku do te kemi ndalese gjate rruges per kafe.
Fundi i sherbimit tone.

Udhetim ne Korce

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: