Pushime në Tajlandë (Bangkok + Phuket)

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Pushime në Tajlandë (Bangkok + Phuket), hotele 5*, 8 ditë, duke filluar nga 1289 €

Agjensi Udhëtimi Tiranë Kalemi Travel u ofron paketa turistike për pushimet verore në Tajlandë. Kaloni pushimet verore në një vend ekzotik me plazhe të mrekullueshme dhe aktivitete zbavitëse. Paketa Turistike Tajlandë u ofron një udhëtim në vendin ku ka shumë për të zbuluar. Kontaktoni Kalemi Travel & Tours për këto pushime verore, apo paketa turistike në vende të tjera fantastike, me cmimet më të volitshme

KUJDES: Cmimet me poshte jane referenciale dhe momentale. Cmimet rriten me shitjen e biletave. Kontaktoni me agjentet tane per t’ju gjetur oferten me te pershtatshme!

Paketa per Tajlande duke nisur nga 1289 euro/person.

Përfshihet ne cmim:
– bileta vajtje – ardhje nga Tirana
– akomodimi në Eastin Grand Hotel Sathorn 5* ne Bangkok per 2 netë qendrimi
– akomodimi në U Zenmaya Phuket 5*, ose Diamond Cliff Resort 5* ne Phuket per 5 netë qendrimi
– transfertat aeroport – hotel – aeroport ne Bangkok dhe ne Phuket
– mengjeset për të gjitha ditët e qendrimit

Rreth ofertës:
Nëse interesoheni për data apo hotele të tjera (me ekonimkë ose më luksozë), kontaktoni me agjentët tanë, pasi Kalemi Travel bashkëpunon me qindra hotele në Tajlandë. Gjithashtu paketa mund të personalizohet sipas deshires tuaj. (më shumë ditë qendrimi për vizita ne Bangkok, dhe më pak për plazh në Phuket; qendrim vetëm në Bangkok, ose vetëm në Phuket, etj). Varianti qe kemi reklamuar eshtë kombinimi më i pëlqyer nga klientët tanë.

Përvec udhëtimit mund te rezervoni ture të ndryshme me guide (Anglisht) ne Bangkok ose ne Phuket si:
– Pallati Mbreteror dhe Tempujt
– Guide me anije ne ishujt me te bukur dhe ne Phi Phi Island (plazhi ku eshte  filmuar “The Beach” me aktorin Leonardo Di Caprio). Ky eshte nje nga ishujt me te bukur jo vetem ne Tajlande por te cilesuara ne te gjithe boten.
– Marketi Lundrues
– Tempulli i Tigrave dhe Dushi me Elefante
– Akuariumi “Sea Life” ne Bangkok

‼ Tani, udhetimet individuale mund t’i rezervoni online ne   www.hobi.al 
Zgjidhni opsionin “Holiday” qe perfshin avion + hotel, vendosni aeroportin nga deshironi te udhetoni, datat qe deshironi dhe do ju shfaqen te gjitha opsionet e hoteleve. Cmimet kane te perfshire edhe avionin. Rezervimin mund ta beni online me karte krediti ose prane agjensise.

Na ndiqni në faqen tonë web dhe në Kalemi Travel Facebook Page për oferta, paketa turistike, udhëtime turistike, udhëtime ditore, udhëtime në vendet më të vecanta, ture në grup, bileta avioni, bileta autobusi, hotele për pushime verore, hotele për pushime dimërore e për shumë shërbime turistike të tjera. 

Tags: tajlandë, tajlanda, pushime në tajlandë, viza për tajlandë, udhëtim në tajlandë, paketa turistike tajlandë, kryeqyteti i tajlandës, tajlandë pushime, kryeqyteti tajlandës, tajlandë udhëtim, phuket tajland, agjensi udhëtimi me avion, agjensi udhëtimesh me avion, kalemi, kalemi travel, pushime verore, pushimet verore. 

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: