Udhëtim Turistik në Indi

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Udhëtim Turistik në Indi

Udhëtim Turistik në Indi nga Kalemi Travel.Paketat sugjerohen duke kombinuar nje tour kulturor per te vizituar tempujt e famshem te Indise si Taj Mahal dhe plazh ne nje nga destinacionet me te kerkuara indiane, ne Goa.
Dergoni kerkesen tuaj ne Facebook, e-mail: [email protected] ose ne chat-box poshte djathtas, ne menyre qe agjentet tane te pergatisin paketen me te pershtatshme per ju.

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: