Budva – Kotorr – Tivat, 2 Dite, €69

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Budva
►Tetor: 14, 21, 28
► Hotel Bracera 4* HB. €69
► Hotel Anita HB. €59

PROGRAMI:

-Nisja nga Tirana ne oren 06:30.

Kryerja e procedurave kufitare ne Muriqan. Ndalese e shkurter per te konsumuar mengjesin.
Vazhdojme rrugen drejt ishullit te Shen Stefan ku do bejme nje ndalese te shkurter panoramike.  Me pas i drejtohemi qytetit te Budves.vizitojme qytetin e vjeter te Budvas, kercimtaren etj..  Akomodimi ne hotel, konsumimi i darkes. Mbremja e lire.

Dita e dyte:

Mengjesi ne hotel. Pas konsumimit te mengjesit,nisemi drejt qytetit te Tivatit ku do te kemi mundesi te shikojme PORTO MONTENEGRO, nje nga portet me te medha luksoze ne Europe.   Pas vizites ne Tivat, vazhdojme drejt Kotorrit i cilesuar si nje nga qytetet me te bukura ne Malin e Zi. Ne Kotor do te vizitojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve, Gjirin e Kotorit (Opsionale shetitje me anije ne Gjirin e Kotorit 5 euro/personi). Kohe e lire per te konsumuar dreken ne Kotor (individuale).
Ndalese e shkurter gjate rruges se kthimit per ne Tirane. Mberritja ne mbremje rreth ores 19.00-20.00.

Mberritja ne mbremje rreth ores 19.00-20.00

Ne cmim perfshihet

  • Akomodimi në hotel 3* ose 4*
  • Mëngjesi dhe darka
  • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
  • Transporti me automjet komod

Ne cmim nuk perfshihet

  • Gjithcka e papërmendur me sipër.
  • Hyrja në monumente dhe muzeume.
  • Shëtitja me anije në Kotorr 5 EUR/personi
  • Taksa e qytetit të Kotorrit 1 EUR/person
  • Taksa e Qytetit te Vjeter ne Budva €1/person
  • Taksa lokale 1.50 EUR për person/natë

Politikat e femijeve
0 – 1.99 vjec (falas)
2 – 11.99 (50 % discount )
12 vjec dhe siper – pagese e plote

Shenim:
► akomodimi ne dhome teke (single) ka pagese extra ne varesi te hoteleve ku qendrohet.
► nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar.
► per rezervim nevojitet 50% e pageses parapagim dhe pjesa tjeter 5 dite para nisjes .
► për realizimin e ketij udhëtimi numri minimal I pjesëmarrësve është 20 (njëzet)
► në rast anullimi të udhëtimit klienti njoftohet 1-3 ditë para.
► pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
►agjencia nuk mban pergjegjesi per mberritjen ne destinacion apo ndryshimin e programit ne varesi te kushteve atmosferike apo forca te ndryshme madhore .
► agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.
► nese femija nuk I ka mbushur 18 vjec, dhe udheton me njerin ose asnjerin nga prinderit, I duhet patjeter prokure e noterizuar

.

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: