Udhëtim në Venecia

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Udhëtim në Venecia, 3 dite, 155 €

Udhëtim në Venecia: Fundjave ne Venecia duke filluar nga 155 €/Person

Datat e nisjes:

💜9 Tetor –  259 euro/personi

💜16 Tetor – 239 euro/personi

💜23 Tetor –  239 euro/personi

💜6 Nentor – 155 euro/personi

💜13 Nentor – 169 euro/personi

💜18 Nentor – 155 euro/personi

💜20 Nentor – 155  euro/personi

Ne cmim perfshihet:

– Udhetimi me avion vajtje ardhje me nisje nga Tirana
– 8 kg cante dore per person
– Akomodimi ne hotel 3* ne qender per 2 nete
– Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit

Per data te tjera na kontaktoni.

SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires, perjashtohen datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezoni veror pasi biletat kete periudha kane kosto me te larte. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara. Kalemi Travel bashkepunon me qindra hotele ne Venecia. Hotelet ne kete faqe jane vetem disa prej tyre. Nese deshironi hotele te tjere, kontaktoni me agjentet tane.

Paketes mund ti shtohet sipas deshires dhe transferta vajtje ardhje nga aeoporti ne hotel dhe anasjelltas. Po ashtu keni nje sere guidash vendase qe mund ti shtoni paketes tuaj si psh:

– Xhiro me Gondola 40 min – 38€/person.
– Vizite ne te gjitha atraksionet kryesore te qytetit 25€/person
– Bileta e hyrjes ne Doge’s Palace 30€/person
– Tur me guide vendase ne Doge’s Palace & St. Mark’s Basilica 60€/person
– Xhiro me varke ne ishujt Murano, Torcello & Burano 25€/person
– Darke ne anije tradicionale Veneciane 120€/person

‼ Tani, udhetimet individuale mund t’i rezervoni online ne   www.hobi.al 
Zgjidhni opsionin “Holiday” qe perfshin avion + hotel, vendosni aeroportin nga deshironi te udhetoni, datat qe deshironi dhe do ju shfaqen te gjitha opsionet e hoteleve. Cmimet kane te perfshire edhe avionin. Rezervimin mund ta beni online me karte krediti ose prane agjensise.

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: