Udhetim ne Bali & Singapor

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Ofertë Bali & Singapor

Ofertë Bali: Bali ofron plazhe fantastikë të njohura botërisht për “surfing”, vende të panumërta të mbrojtura natyrore dhe historike, si dhe vepra apo performanca artistësh urbanë. Për këtë Bali gjenden në sumicën e paketave turistike që ne i sugjerojmë turistëve që duan të eksporojnë Azinë Jug-Lindore. Bali është ishulli me i sugjeruar ne Indonezi eshte Bali, me resorte luksoze ne mes te gjelberimit qe nuk do i gjeni ne asnje vend tjeter te botes, ju ofrojne nje relax total me partnerin tuaj. 

Ofertë Singapor: ishull-shteti në Malajzinë Jugore është i njohur si një qendër financiare e rëndësishmë ndërkombëtare dhe si një vend i zhvilluar multikultural. Kështu, Singapori nuk mund të mungojë në ato paketa turistike të Kalemi Travel që kanë për synim tu ofrojnë turistëve më të mirën e këtij rajoni.  

Paketat me te sugjeruara jane kombinime si Singapor + Bali ose Kuala Lumpur + Bali ose vetem Bali ose cdo kombinim qe ju mund te deshironi apo sugjeroni.

Per ciftet me aventuriere ofrojme edhe paketa Bali + ishuj te tjere Indoneziane te famshem per plazhet me te bukur ne bote. Paketa me e shitur dhe e sugjeruar eshte Singapor + Bali + Maldive

Dergoni kerkesen tuaj ne Facebook, e-mail: [email protected] ose ne chat-box poshte djathtas, ne menyre qe agjentet tane te pergatisin paketen me te pershtatshme per ju.

Disa sugjerime hotelesh:

 • Visesa Ubud Resort 5*
  Kupu Kupu Barong Villas & Tree Spa 5*
  Komaneka at Tanggayuda 5*
  Maya Ubud Resort & Spa 5*
  Padma Resort Ubud 5*
  Pita Maha Resort & Spa 5*
  Kamandalu Resort And Spa 5*
  Fivelements Bali 5*
  The Royal Pita Maha 5*
  The Viceroy Bali 5*
  Munduk Moding Plantation Resort & Spa 4*
  Mandapa a Ritz-Carlton Reserve 5*
  Four Seasons Resort Bali At Sayan 5*
  Hanging Gardens Of Bali 5*
 • INAYA Putri Bali 5*
  Sofitel Bali Nusa Dua Beach Resort 5*
  The Laguna, A Luxury Collection Resort & Spa 5*
  The Legian Bali 5*
  Grand Hyatt Bali 5*
  Double-Six Luxury Hotel Seminyak 5*
  Mulia Resort Bali 5*
  AYANA Resort and Spa 5*
Dergojani miqve tuaj kete oferte me: