Pushime në Egjipt 2023

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Pushime në Egjipt: Kairo, Sharm El Sheikh, Hurghada

👉 Kliko Ketu: Oferta ne Sharm el Sheikh me Charter

👉 Kliko Ketu: Oferta ne Hurghada me Charter

Cfare mund te beni ne Egjipt!

  • Vizite ne Kairo dhe Piramidat e Egjiptit.
  • Snorkeling dhe Scuba Diving
  • Quad Safari ne shkretetire

Pushime në Egjipt nga Kalemi Travel. Kaloni pushimet verore fantastike në vende si Kairo apo Sharm el Sheikh. Një pakete turistike në Kairo ju mundëson një udhëtim në Egjipt me avion, akomodim luksoz, dhe ture tek piramidat. Ndërkohë, paketa turistike për në Sharm el Sheikh apo Hurghada ju lejon të kaloni pushime në një nga zonat bredgetare më të bukura në botë. Gjithashtu, mund të interesoheni për një paketë turistike që i përfshin si Kairon ashtu edhe Sharm el Sheikh-un. Kontaktoni Agjensi Turistike në Tiranë Kalemi Travel & Tours për këto pushime verore, apo paketa turistike në vende të tjera fantastike, me cmimet më të volitshme. 

Na ndiqni në faqen tonë web dhe në Kalemi Travel Facebook Page për oferta, paketa turistike, udhëtime turistike, udhëtime ditore, udhëtime në vendet më të vecanta, ture në grup, bileta avioni, bileta autobusi, hotele për pushime verore, hotele për pushime dimërore e për shumë shërbime turistike të tjera. 

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: