Udhëtim në Milano, Itali

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Udhëtim në Milano, Itali, 3 dite, 155€

Udhëtim në Milano, Itali, kryeqytetin Evropian të modës dhe sofistikimit. Ky udhëtim në Milano vjen për turistët Shqiptarë nga Agjensi Udhëtimi me Avion Kalemi Travel. Kontaktoni Agjensi Udhëtimesh Tiranë Kalemi Tours për këtë udhëtim në Milano, bileta avioni Tiranë Milano, oferta për pushime, apo për udhëtime turistike të tjera. Vizitoni vendet më të bukura në Milano.

KUJDES: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni sa me pare, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires. Perjashtohen datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezoni veror pasi biletat kete periudha kane kosto me te larte. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara.

Cmimet me poshte jane momentale dhe referenciale. Mund te ndodhe qe keto cmime te ndryshojne per keto data, por agjentet tane mund t’ju gjejne te njejtin cmim per data te tjera. Rezervoni sa me pare, qe te perfitoni keto cmime:

Me nisje nga Tirana

15 Janar 179 euro

18 Janar 179 euro

23 Janar 199 euro

25 Janar 190 euro

29 Janar 170 euro

Program i sugjeruar per kete udhetim:
(te gjitha udhetimet opsionale te permenduar me poshte mund t’i rezervoni direkt ne agjensi per te shmangur rradhet e gjata)

Dita e pare : Fluturimi direkt nga Tirana. Akomodimi ne hotel. Gjate dites mund te beni nje vizite ne te gjitha atraksionet kryesore te qytetit duke marre autobusin Hop -ON Hop – Off  25 euro. Gjithashtu per te apasionuarit pas sportit mund te vizitojne Stadiumin e San Siros ku perfshihet bileta e hyrjes dhe transferta per ne San Siro dhe Muzeun e stadiumit – 65 euro.

Dita e dyte : Mengjesi ne hotel. Vizitorëve që ju pëlqen të bëjnë pazar dhe të vizitojnë vende turistike, do të dëshironin të vizitonin Galleria Vittorio Emanuele II, një galeri e stërmadhe me tavanin dhe kubenë e tij madhështore prej xhami. Mund te beni nje vizite ne Muzeun e Duomo dhe hyrja ne taracen e katedrales – 20 euro . Bileta e hyrjen ne Muzeun per te vizituar vepren “Darka e Fundit” – 25 euro.

Dita e trete : Pas konsumimit te mengjesit, niseni per nje Tur ne Liqenin e Komos dhe xhiro me varke – 87 euro. Kthimi per ne Tirane.

Në çmim përfshihet:
– fluturimi direkt nga Tirana
– akomodimi në hotel Corallo 3*, Minerva 3*, Viva 4*  ose te ngjashem
– mëngjeset per ditet e qendrimit

 Tani, udhetimet individuale mund t’i rezervoni online ne   www.hobi.al 
Zgjidhni opsionin “Holiday” qe perfshin avion + hotel, vendosni aeroportin nga deshironi te udhetoni, datat qe deshironi dhe do ju shfaqen te gjitha opsionet e hoteleve. Cmimet kane te perfshire edhe avionin. Rezervimin mund ta beni online me karte krediti ose prane agjensise.

Paketes mund ti shtohet sipas deshires dhe transferta vajtje ardhje nga aeoporti ne hotel dhe anasjelltas. 

Na ndiqni në faqen tonë web dhe në Kalemi Travel Facebook Page për oferta, paketa turistike, udhëtime turistike, udhëtime ditore, udhëtime në vendet më të vecanta, ture në grup, bileta avioni, bileta autobusi, hotele për pushime verore, hotele për pushime dimërore e për shumë shërbime turistike të tjera. 

tags: biletë avioni tiranë milano, tiranë milano, tiranë milano bileta avioni, bileta avioni milano tiranë, fluturime tiranë milano, hotele në milano, bileta avioni shkup milano, udhëtim në milano, hotele në milano italia, oferta milano, paketa milan, bileta tiranë milano, milano itali, bileta avioni podgorica milano, bileta avioni prishtinë milano, shkup milano, vendet më të bukura në milano, durrës milano, ofertë milano, bileta avioni milano tiranë, tirana milano, udhëtime turistike në itali, bileta për itali, bileta avioni itali, pushime në itali, bileta avioni për itali, bileta autobusi për itali, agjensi udhëtimi, udhëtime turistike, agjensi udhëtimesh, agjënsi udhëtimi tiranë, agjensi udhëtimesh me avion, agjensi udhëtimi me avion, axhensi udhëtimesh, agjensi udhëtimesh tiranë, agjensi udhëtimi online, axhensi udhëtimi, udhëtim turistik, udhëtim, agjensi udhëtimi turistike, agjenci udhëtimi, oferta turistike, oferta për pushime, oferta pushimesh, agjensi turistike tiranë oferta, oferta pushimesh, oferta bileta avioni, oferta udhëtimi, oferta për bileta avioni, oferta udhëtimesh me avion, oferta për udhëtime turistike. 

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: