Paketa per koncerte

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:


Ndiqni kengetarin apo grupin tuaj LIVE ne koncerte.

Kalemi Travel disponon bileta per cdo artist dhe cdo koncert, ndaj na kontaktoni per koncertin tuaj te deshiruar.

Disa sugjerime:

Coldplay 16, 18 Qershor Budapest
Pink 25 Korrik Stockholm
Black Eyed Peas 16 Korrik Milano
Zucchero 4 Korrik Milano
The Scorpions 26 Korrik Varshave, 29 Korrik Budapest
John Legend 10 Qershor Roma
Mahmood 19 Korrik Bologna
Doja Cat 27 Qershor Milano
Justin Timberlake 26 Korrik Krakow
Evanescence 12 Qershor Milano
Angelina Mango 12 Tetor Rome
Adele: 2, 3, 9, 10, 14, 16, 23, 24, 30, 31 Gusht Mynih
J Balvin: 1 Maj Milano
Sting: 31 Maj Budapest
Nicki Minaj: 1 Qershor Paris
Ed Sheeran: 8-9 Qershor Pisa
Andrea Bocelli: 30 Prill Barcelone
Andre Rieu: 2 Mars Paris, 12-13 Mars Athine, 1 Qershor Krakow, 7-8 Qershor Prague, 15 Qershor Oslo, 8 Nentor Viene, 9 Nentor Budapest, 14 Nentor Beograd, 22 Nentor Zurich, 23 Nentor Frankfurt
Lana Del Rey: 4 Qershor Milano
Metallica: 29 Maj Milano

Per datat e koncerteve te tjera, si dhe per koncerte qe nuk jane ne listen me siper, na kontaktoni.

Kontaktoni me agjentet per koncertin qe ju intereson duke derguar nje mesazh ne Facebook ose ne [email protected].

Sugjerim: Ne menyre qe te perfitoni ofertat me te lira, ju sugjerojme te rezervoni ne avance paketen tuaj, mundesisht 4 jave para nisjes.

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: