Pushime në Romë

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Pushime në Romë Rome 4 dite, 189 €

Pushime në Romë

KUJDES: Cmimet me poshte jane referenciale dhe momentale. Cmimet rriten me shitjen e biletave. Sugjerojme qe te rezervoni te pakten 3-4 jave para nisjes ne menyre qe te perfitoni cmimet me te mira. Kontaktoni me agjentet tane per t’ju gjetur oferten me te pershtatshme!

4 dite ne Rome duke filluar nga 189 €

Datat e nisjes për 4 dite 3  netë qëndrimi:

10 janar – 185 euro/ p
17 janar – 180 euro/ p
24 janar – 180 euro/ p

1 shkurt – 189 euro/ p
7 shkurt – 189 euro/ p
13 shkurt – 189 euro/ p
14 shkurt – 189 euro/ p
21 shkurt – 189 euro/ p

Per paketa 4 Ditore, ju lutem kontaktoni me agjentet tane per datat qe ju pershtaten me shume ne menyre qe te merrni oferten me te mire.

Në cmim përfshihet:
– Fluturimi direkt vajtje – ardhje nga Tirana me nga 10 kg cantë dore.
– Akomodimi në hotelet  Cesar Palace 3* ose  Hotel 4 Pini 3*
– Mëngjeset për të gjitha ditët e qendrimit.

Nese deshironi, paketes tuaj mund t’i shtoni opsionale si:
1.Transferta aeroport hotel dhe anasjelltas – 35 euro personi
2.Autobus hop on hop off, qe te con ne atraksionet kryesore te Romes, si Vatikani, Koloseu etj.
3.Hyrje ne muzeumet e Vatikanit – 50 euro personi
4.Bileta tek Koloseu – 45 euro personi

SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni sa me pare, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires Perjashtohen datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezoni veror pasi biletat keto periudha kane kosto me te larte. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara. Kalemi Travel bashkepunon me qindra hotele ne Rome. Hotelet ne kete faqe jane vetem disa prej tyre. Nese deshironi hotele te tjere, kontaktoni me agjentet tane.

‼ Tani, udhetimet individuale mund t’i rezervoni online ne   www.hobi.al 
Zgjidhni opsionin “Holiday” qe perfshin avion + hotel, vendosni aeroportin nga deshironi te udhetoni, datat qe deshironi dhe do ju shfaqen te gjitha opsionet e hoteleve. Cmimet kane te perfshire edhe avionin. Rezervimin mund ta beni online me karte krediti ose prane agjensise.

Na ndiqni në faqen tonë web dhe në Kalemi Travel Facebook Page për oferta, paketa turistike, udhëtime turistike, udhëtime ditore, udhëtime në vendet më të vecanta, ture në grup, bileta avioni, bileta autobusi, hotele për pushime verore, hotele për pushime dimërore e për shumë shërbime turistike të tjera. 

tags: udhëtim në romë, guidë turistike në romë, udhëtim në romë me guidë, paketa turistike romë, pushime në romë, hotele në romë, bileta avioni tiranë romë, udhëtim turistike në romë, tiranë romë bileta avioni, udhëtime në romë, hotel në romë, romë vatikan, ofertë roma, roma ofertë, tiranë romë, bileta avioni romë tiranë, bileta tiranë romë.

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: