Viti i Ri 2024 në Ulqin, All Inclusive, €169 (hotel Otrant), €249 (Hotel Azul + Feste nga Renis Gjoka)

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Viti i Ri në Ulqin

Viti i Ri në Ulqin

Hotel Otrant 4* – 2 nete €169 (All Inclusive)
Perfshihet:
akomodimi per 2 nete, mengjes + dreke + darke + pije, darka speciale e vitit te ri bufe me muzike dhe orkester. Shtesa 20 Euro/person per transportin vajtje ardhje. 

Azul Beach Resort 4* – 2 nete €249 (All Inclusive) – Mbremje festive me Renis Gjoka dhe Rezarta Smaja
Ne cmim perfshihet :
– Akomodimi 2 netë ne hotel 4*+
– Koncepti All Inclusive Mengjeset + Dreke +Darka + pijet pa limit!
– Mbremja Festive e Vitit te Ri dt 31 Dhjetor (Renis Gjoka & Gerta Mahmutaj)
– Mbremja Festive dt 1 Janar (Rezarta Smaja & Band)
– Perdorimi pishines Dimerore, sauna , jacuzzi.
– Parkim & Wifi Falas
X Transporti Vatje ardhje + 30 Euro
X Cmimi per 3 net / 4 dite 329 Euro
Politikat e femijeve :
0-2 vjeç falas, 3 – 12 vjeç 50% zbritje

 

Oferta turistike e fundvitit nga Kalemi Travel: Viti i Ri ne Ulqin premton më të mirën e ngrohtësisë dhe mikpritjes Shqiptare kombinuar me freskinë bregdetare dhe trashëgiminë e pasur kulturore.  Ulqini ofron cdo vit një ambient urban të zbukuruar dhe mirëpret koncerte nga këngëtarë apo muzikantë të ndryshëm, në varësi të organizimeve të Komunës. Qyteti historik është miqësor me vizitorët e cdo moshe. Bëhuni pjesë e kësaj guide turistike për të kaluar një ndërrim vitesh unik me një cmim tepër të favorshëm.

Na ndiqni ne Instagram!

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: