Radika Resort Mavrovo 5* – Mavrove

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Radika Resort Mavrovo

Paketa e Vitit te Ri (31 Dhjetor – 2 Janar, 2 nete – 3 dite)

349 Euro/Person ne dhome Superiore.
369 Euro/Person ne Junior Suite.
389 Euro/Person ne Apartament.
449 Euro/Person ne Suite Presidenciale.

Femijet 0 – 5.99 vjec ne dhome me prinderit, akomodohen falas.
Femijet 6 – 11.99 vjec ne dhome me prinderit, paguajne 149 euro per femijë.
Personi i trete i rritur ne dhome – 259 euro 
Shtesa per 1 nate fillon nga 99 euro/person nata ne varesi te dhomes. 

Perfshihet ne cmim: 
– 2 nete me mengjes e darke, darke gala me feste me date 31 Dhjetor dhe 1 Janar (pijet vendase te perfshira ne cmim: birre vendase, raki, vere, soda, uje, lengje te ndryshme)

Paketa e Krishtlindjeve (23-26 Dhjetor, 2 nete – 3 dite)

199 Euro/Person ne dhome Superiore.
219 Euro/Person ne Junior Suite.
239 Euro/Person ne Apartament.
309 Euro/Person ne Suite Presidenciale.

Femijet 0 – 5.99 vjec ne dhome me prinderit, akomodohen falas.
Femijet 6 – 11.99 vjec ne dhome me prinderit, paguajne 79 euro per femijë.
Personi i trete i rritur ne dhome – 139 euro 

Perfshihet ne cmim: 
– 2 nete me mengjes e darke, darke gala me feste me date 24 Dhjetor (pijet vendase te perfshira ne cmim: birre vendase, raki, vere, soda, uje, lengje te ndryshme)

Cmimet per periudhen deri me date 28 Dhjetor 

59 Euro/Person nata ne dhome Superiore.
69 Euro/Person nata ne Junior Suite.
79 Euro/Person nata ne Apartament.
129 Euro/Person nata ne Suite Presidenciale.

Femijet 0 – 3.99 vjec ne dhome me prinderit, akomodohen falas.
Femijet 4 – 11.99 vjec ne dhome me prinderit, paguajne 20 euro per nate qenrimi per femijë.
Personi i trete i rritur ne dhome – 35 euro per nate qendrimi.

Cmimet per periudhen 28 Dhjetor – 24 Janar 

79 Euro/Person nata ne dhome Superiore.
89 Euro/Person nata ne Junior Suite.
99 Euro/Person nata ne Apartament.
149 Euro/Person nata ne Suite Presidenciale.

Femijet 0 – 3.99 vjec ne dhome me prinderit, akomodohen falas.
Femijet 4 – 11.99 vjec ne dhome me prinderit, paguajne 30 euro per nate qenrimi per femijë.
Personi i trete i rritur ne dhome – 45 euro per nate qendrimi.

Cmimet per periudhen pas dates 24 Janar 

59 Euro/Person nata ne dhome Superiore.
69 Euro/Person nata ne Junior Suite.
79 Euro/Person nata ne Apartament.
129 Euro/Person nata ne Suite Presidenciale.

Femijet 0 – 3.99 vjec ne dhome me prinderit, akomodohen falas.
Femijet 4 – 11.99 vjec ne dhome me prinderit, paguajne 20 euro per nate qenrimi per femijë.
Personi i trete i rritur ne dhome – 35 euro per nate qendrimi.

Pagesa perfshin:
– Mengjeset
– Perdorim i ambienteve SPA(Pishina e brendeshme, xhakuzi, sauna, palester)
– Futboll/tennis tavoline/bilardo
– Televizor Digital IP/TV me 81 kanale
– Taksa e turistit
– Kend lojrash per femijet
– Parking
– Wifi

Shenim: Ne dhomat “superior” dhe “junior suit” mund te vendoset vetem 1 krevat ekstra, ndersa ne “apartament” mund te vendosen edhe 2 krevate ekstra.

Te dhenat per dhomat:
Dhoma superiore – Maksimumi 3 persona – (krevat dopio dhe tek)
Junior Suite – Maksimumi 3 persona – (krevat dopio dhe tek)
Apartamenti – Maksimumi 4 persona – (krevat dopio dhe 2 krevate tek)
Apartamet Presidencial – Maksimumi 4 persona – (krevat dopio dhe 2 krevate tek)

Informacion mbi hotel Radika:

Radika Resort Mavrovo është një kompleks modern i rrethuar me pyje dhe vendosur në një pozicion ideal në Parkun Kombëtar të Mavrovës. Hotel Radika Mavrovo është pjesë e një kompleksi të kategorisë së parë malore: për këtë kompleksi njihet dhe si Radika Mountain Resort ose Radika Hotel & Spa Resort (për shkak të një faciliteti Spa fantastik).

Edhe pse në një lartësi malore, Radika Resort nuk gjendet shume larg aeroportit të Shkupit. Dhomat e këtij hoteli me pesë yje ofrojnë elegancë dhe komoditet maksimal. Radika Resort është aq i njohur për larminë dhe kualitetin e shërbimit saqë termi “Radika Mavrovo” është kthyer në një term gati gjeografik, për ti dhënë emrin krejt lokacionit përreth resortit.

Komplesi ofron dhomat më luksoze dhe më të mëdha hotelerike në të gjithë Maqedoninë Veriore. Një pjesë e dhomave ofrojnë pamje nga Liqeni i Mavrovës ndërsa pjesa tjetër pamje nga natyra malore. Radika Hotel përmban gjithashtu një pishinë të brëndshmëe, banjo me avull, sauna Finlandeze, masazhe, hamam Turk, “jacuzzi” me ujë të njelmët etj. Kompleksi ofron gjithashtu qendra rekreative, fusha sportive, ashensor skish, pajisje skish, motorrë skish, e shumë shërbime të tjera. Në Radika Mountain Resort Mavrovo u plotësohën të gjitha nevojat dhe kërkesat për pushime dimërore ideale.  

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: