Novoseje-Shishtavec, 2 dite, nisje çdo te Shtune, €59

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Programi:

Dita e pare:
> Nisja ne oren 08:00 nga Tirana tek Liceu Artistik “Jordan Misja”
> Ndalese gjate rruges per kafe
> Akomodimi ne Hotel
> Dreka
> Kohe e lire per te shijuar natyren fantastike dhe gati per sfiden ne Voleyball
> Darka

Dita e dyte:
> Mengjesi
> Vizite ne Fshat dhe vizite tek Liqeni Piktoresk i rrethuar nga bredha
> Rreth ores 12:00 Nisemi per ne Kukes
> Ndalese ne Kukes dhe kohe e lire per dreken
> Mberritja ne Tirane ne oren 20:00

  • Çmimi Promocional per kete fundjave 59 Euro All inclusive

Te perfshira jane:
1. Transporti gjate gjithe turit
2. Dreka e dites se Shtune
3. Fjetja ne Hotel
4. Darka e dites se Shtune
5. Mengjesi
6. Guida dhe organizimi

Cmimet per femijet: 
– 0-2 vjec falas.
– Nen 10 vjec gjysem cmimi.
– Mbi 10 vec cmim i plote.

Nje udhetim fantatsik ne nje zone vertete te bukur,e mbi te gjitha ne periudhen e pranveres. i vendosur 1400 m mbi nivelin e detit, vetem 33 km nga Qyteti i kukesitte ofron nje peisazh fantastik. Lendina plot me lule ne cdo ane dhe pyje te gjelberuara. Sic shihet edhe nga fotot eshte duhet te jete ne listen tuaj per tu vizituar sidomos ne pranvere. Ky udhetim eshte i pershtatur per te gjitha grupmoshat, per te gjitha ataqe duan nje fundjave te kendeshme, qetesuese, dhe argetuese. Akoma me te bukur  kete fundjave e ben edhe investimi qe eshte bere ne industrine e turizmit, akomoodimi ne hotel, i vendosur ne fshatin Novosej, midis pishave, duke ju dhene mundesine te shihni natyren e gjelber 360 grade.

 

 

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: