Paketa per Ndeshje Football-i & Evente Sportive

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Bileta per Euro 2024 – bileta uefa – ndeshjet e kombetares 2024 – biletat e europianit – Shqiperi Itali Euro 2024 – albania euro tickets

Ndiqni skuadren tuaj te zemres LIVE ne stadium.

Per cdo kerkese, na kontaktoni pasi disponojme bileta per te gjitha eventet sportive, per cdo skuader football-i dhe gjithashtu bileta per sporte te tjera si tenis, basketball, Formula 1 etj.

Disa sugjerime:

Ndeshjet:

Itali-Shqiperi                  15 Qershor 2024 (na kontaktoni per bileta)
Kroaci-Shqiperi              19 Qershor 2024 (na kontaktoni per bileta)
Shqiperi-Spanje             24 Qershor 2024 (na kontaktoni per bileta)

Juventus-Atalanta           10 Mars 2024
Juventus-Genova            17 Mars 2024
Juventus-Lazio                3 Prill 2024
Juventus-Fiorentina        7 Prill 2024
Juventus-Milan               28 Prill 2024
Juventus-Salernitana      12 Maj 2024
Juventus-Monza             26 Maj 2024
Milan-Atalanta                25 Shkurt 2024
Milan-Empoli                  10 Mars 2024
Milan-Lecce                     7 Prill  2024       
Milan-Inter                      21 Prill 2024
Milan-Genoa                   5 Maj 2024
Milan-Cagliari                 12 Maj 2024
Milan-Salernitana           26 Maj 2024
Inter-Atalanta                 28 Shkurt 2024
Inter-Atletico Madrid     20 Shkurt 2024
Inter-Genoa                   4 Mars 2024
Inter-Napoli                   17 Mars 2024
Inter-Empoli                  30 Mars 2024
Inter-Cagliari                  14 Prill 2024
Inter-Torino                   28 Prill 2024
Inter-Lazio                     19 Maj 2024

Kontaktoni me agjentet tane per ndeshjen qe ju intereson duke derguar nje mesazh ne Facebook ose ne [email protected]. Paketat jane fleksibel dhe mund te behen per me shume dite qendrimi ose me pak ne varesi te rasteve , hotelet nuk jane fikse por mund te gjenden opsione te ngjashme. Paketat jane referenciale dhe mund te behen dhe ne baze te kerkesave te klientit.

Sugjerim: Ne menyre qe te perfitoni ofertat me te lira, ju sugjerojme te rezervoni qe me pare paketen tuaj, mundesisht 4 jave para nisjes.

Na ndiqni në faqen tonë web dhe në Kalemi Travel Facebook Page për oferta, paketa turistike, udhëtime turistike, udhëtime ditore, udhëtime në vendet më të vecanta, ture në grup, bileta avioni, bileta autobusi, hotele për pushime verore, hotele për pushime dimërore e për shumë shërbime turistike të tjera. 

Tags: ndeshje, bileta ndeshje futbolli, ndeshje live, evente, bileta futbolli, bileta për futboll.

Bileta per Euro 2024

Bileta per Euro 2024

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: