Paketa per Ndeshje Football-i & Evente Sportive

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Bileta Ndeshje Futbolli

Ndiqni skuadren tuaj te zemres LIVE ne stadium.

Per cdo kerkese, na kontaktoni pasi disponojme bileta per te gjitha eventet sportive, per cdo skuader football-i dhe gjithashtu bileta per sporte te tjera si tenis, basketball, Formula 1 etj.

Disa sugjerime:

Derby Inter Milan 5 Shkurt 2023 – Kliko ketu per detajet dhe programin!

FOOTBALL: 

1.Champions League
26 Tetor : Barcelona – Bayern Munich
1 Nentor : Bayern Munich -Inter
2 Nentor: Juventus –  Paris Saint German
2 Nentor : Milan – Salzburg

2. Serie A
6 Nentor: Juventus – Inter
13 Nentor: Juventus – Lazio
4 Janar: Inter- Napoli
8 Janar: Milan – Roma
5 Shkurt – Inter- Milan
12 Shkurt : Juventus – Fiorentina
30 Prill : Roma-Milan

3. La Liga
8 Janar : Atl. Madrid – Barcelona
15 Janar : Real Madrid – Barcelona
26 Shkurt: Atl. Madrid – Real Madrid

4. Budesliga 
8 Nentor : Bayern Munich – Verde Bremen
28 Janar: Bayern Munich – Eintracht Frankfurt


FORMULA 1
18-20 Nentor Abu Dhabi

WORLD CUP -QATAR 2022 
20 Nentor : Qatar- Ecuador – Ndeshja hapese
23 Nentor: Germany – Japan
26 Nentor: France – Danimarke
27 Nentor : Spain -Germany
28 Nentor : Brazil – Switzerland
28 Nentor : Portugal – Uruguay
29 Nentor : Wales – England
30 Nentor: Poland- Argentina

Kontaktoni me agjentet tane per ndeshjen qe ju intereson duke derguar nje mesazh ne Facebook ose ne [email protected]. Paketat jane fleksibel dhe mund te behen per me shume dite qendrimi ose me pak ne varesi te rasteve , hotelet nuk jane fikse por mund te gjenden opsione te ngjashme. Paketat jane referenciale dhe mund te behen dhe ne baze te kerkesave te klientit.

Sugjerim: Ne menyre qe te perfitoni ofertat me te lira, ju sugjerojme te rezervoni qe me pare paketen tuaj, mundesisht 4 jave para nisjes.

Na ndiqni në faqen tonë web dhe në Kalemi Travel Facebook Page për oferta, paketa turistike, udhëtime turistike, udhëtime ditore, udhëtime në vendet më të vecanta, ture në grup, bileta avioni, bileta autobusi, hotele për pushime verore, hotele për pushime dimërore e për shumë shërbime turistike të tjera. 

Tags: ndeshje, bileta ndeshje futbolli, ndeshje live, evente, bileta futbolli, bileta për futboll.

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: