Bileta Avioni për Itali

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Bileta Avioni për Itali nga Agjensi Turistike Kalemi Travel. Bileta te lira nga Blu Panorama/Albawings, Wizzait, Easy Jet, Air Albania. Bilete me oferte nga Kalemi Travel. Rezervoni bileta online ne www.hobi.al ose kontaktoni tani ne +355698885656 me agjentet tane per cmimet me te mira dhe oferten me te pershtatshme per ju.
Menyra te tjera te kontaktit:  FacebookInstagram, Tel/Viber/Whatsapp: +355698885656, e-mail [email protected] ose ne chat box-in poshte djathtas.

Disa sugjerime per bileta te lira per Itali:

Super oferta vajtje data te caktuara ne Prill dhe Maj me Air Albania


🌹 Tiranë – Bolonia 69€
🌹 Tiranë – Rome 52€
🌹 Tiranë – Milano 79€
🌹 Tiranë – Bergamo 79€
🌹 Tiranë – Verona 52€
🌹 Tiranë – Pisa 52€

-Përfshihet në cmim:
♦ Bagazh 30 kg + cantë dore
♦ Taksat aeroportuale

—————————————————–

Bileta Avioni per Itali vetem Vajtje . Jo te gjitha datat me oferte ! Periudha Nentor & Dhjetor

Tiranë – Malpensa 35€
Tiranë – Bologna 35€
Tiranë – Bergamo 35€
Tiranë – Bari 35€
Tiranë – Pisa 45€
Tiranë – Venezia 32€
Tiranë – Verona 45€
Tiranë – Ancona 55€
Tiranë – Torino 35€

-Përfshihet në cmim:
♦ Cantë dore
♦ Taksat aeroportuale
♦ Oferta të vlefshme për rezervime sa më parë

Kujdes!
Te gjitha cmimet jane cmime referenciale. Vetem disa data jane me keto oferta. Cmimet rriten me shitjen e biletave. Ju sugjerojme te na kontaktoni sa me pare ne menyre qe te perfitoni ofertat me te mira nga agjentet tane. Jemi gjithmone te gatshem per t’ju sherbyer juve ne cdo moment.

Nese biletat qe deshironi jane vajtje ardhje, dhe jo vetem vajtje sic ju kemi sugjeruar me siper, atehere nga kontaktoni per per te gjetur oferten me te pershtatshme per ju.

Si te rezervoni prane Kalemi Travel

Rezervoni bileten tuaj online ne www.hobi.al ose na kontaktoni ne FacebookInstagram, Tel/Viber/Whatsapp: +355698885656, e-mail [email protected] ose ne chat box-in poshte djathtas.

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: