Bileta Avioni nga Prishtina

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Bileta Avioni nga Prishtina – Bileta Avioni –  Agjensi Udhëtimesh me Avion – Kalemi

Bileta avioni nga Prishtina me cmimet më eksluzive nga agjensi udhëtimi me avion Kalemi Tours. Për të tjera bileta avioni online të lira (bileta avioni low cost) na kontaktoni në +355 69 88 85 656. Kontakte të tjera: e-mail ([email protected]), FacebookInstagram, Tel/Viber/Whatsapp: +355 69 88 85 656 dhe chat box poshtë djathtas.

Disa sugjerime per bileta te lira nga Prishtina:

Super Oferta ne Muajin Prill – Qershor/ Vajtje / data te caktuara💐


💫Prishtina – Vienna 44€
💫Prishtina – Basel 34€
💫Prishtina – Memmingen 44€

💫Prishtina– Dortmund 49€
💫Prishtina– Karlsruhe/ Baden – Baden 44€

💫Prishtina – Geneva 36€
💫Prishtina – London Luton 44€

-Përfshihet në cmim:
♦ Cantë dore 
♦ Taksat aeroportuale
♦ Oferta të vlefshme për rezervime sa më parë

Kujdes!
Te gjitha cmimet jane cmime referenciale. Vetem disa data jane me keto oferta. Cmimet rriten me shitjen e biletave. Ju sugjerojme te na kontaktoni sa me pare ne menyre qe te perfitoni ofertat me te mira nga agjentet tane. Jemi gjithmone te gatshem per t’ju sherbyer juve ne cdo moment.

Nese biletat qe deshironi jane vajtje ardhje, dhe jo vetem vajtje sic ju kemi sugjeruar me siper, atehere nga kontaktoni per per te gjetur oferten me te pershtatshme per ju.

Keto jane disa sugjerime per bileta avioni me nisje nga Shkupi. Per opsione te tjera, per datat qe ju intereson, apo cdo informacion tjeter, jeni te lutur te kontaktoni me agjentet tane. Agjentet nga agjensia e udhetimit Kalemi Travel jane ketu per t’ju asistuar cdo moment.

Si te rezervoni prane Kalemi Travel

Rezervoni bileten tuaj online ne www.hobi.al ose na kontaktoni ne FacebookInstagram, Tel/Viber/Whatsapp: +355698885656, e-mail [email protected] ose ne chat box-in poshte djathtas.

Kalemi Travel & Tours ju ofron bileta avioni për në vende të ndryshme të Evropës dhe Botës. Si një Agjensi Udhëtimi, Kalemi Travel është edhe një Agjensi Udhëtimi me Avion profesionale. Tek Agjensia jonë do të gjeni bileta avjoni me cmimet e itineraret më eksluzive në treg si dhe bileta low cost ideale. Kontaktoni Agjensi Udhëtimesh me Avion Kalemi për të siguruar bileta avioni për në vendet që dëshironi.  

Tags: agjensi udhëtimesh, agjensi udhëtimesh me avion, agjensi udhëtimi me avion, agjensi udhëtimesh tiranë, agjensi turistike në tiranë, bileta, bileta avioni, bileta avioni nga prishtina, bileta avioni online, bileta avioni low cost, kalemi travel, kalemi travel & tours. 

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: