Bileta avioni per Amerike

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Bileta avioni per Amerike

Bileta avioni per Amerike bileta te lira nga Kalemi Travel. Bilete me oferte nga Kalemi Travel. Rezervoni bileta online ne www.hobi.al ose kontaktoni tani ne +355698885656 me agjentet tane per cmimet me te mira dhe oferten me te pershtatshme per ju.
Menyra te tjera te kontaktit:  FacebookInstagram, Tel/Viber/Whatsapp: +355698885656, e-mail [email protected] ose ne chat box-in poshte djathtas.

Disa sugjerime per bileta te lira per Amerike:

Super Oferta Vajtje-Ardhje/data te caktuara. Periudha Prill – Qershor!

  • Tiranë – New York 695€
  • Tiranë – Miami 795€
  • Tiranë – Houston 725€
  • Tiranë – Boston 685€
  • Tiranë – Chicago 825€

-Përfshihet në cmim:
♦ Cantë dore
♦ Taksat aeroportuale
♦ Oferta të vlefshme për rezervime sa më parë

Kujdes!
Te gjitha cmimet jane cmime referenciale. Vetem disa data jane me keto oferta. Cmimet rriten me shitjen e biletave. Ju sugjerojme te na kontaktoni sa me pare ne menyre qe te perfitoni ofertat me te mira nga agjentet tane. Jemi gjithmone te gatshem per t’ju sherbyer juve ne cdo moment.


Si te rezervoni prane Kalemi Travel

Rezervoni bileten tuaj online ne www.hobi.al ose na kontaktoni ne FacebookInstagram, Tel/Viber/Whatsapp: +355698885656, e-mail [email protected] ose ne chat box-in poshte djathtas.

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: