Viti i Ri ne Korce, 31 Dhjetor, 3 dite, €159

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Viti i ri ne Korce

Viti i ri ne Korce: VOSKOPOJE , DARDHE , KORCE , POGRADEC

► 31 DHJETOR – 2 JANAR
 – HOTEL KOCIBELLI & SPA 4* ( NE QENDER TE KORCES )

► OPSIONALE
– MBREMJA FESTIVE E DT 31 TEK  ( SHTEPIA E BIRRES KORCA) – €35/PERSONI  

– TRANSPORTI –  €25/PERSONI 

PROGRAMI:

► Dita e pare:
Nisja nga Tirana ora 09:00 te mengjesit. Ndalese gjate rruges per pushim, kafe dhe foto .Vazhdimi i udhetimit ne Drilon & Tushemisht . Vizite ne bustin e Teta Ollges . Mberritja rreth ores 14:00 ne Korce. Akomodimi ne hotel. Kohe e lire per konsumimin e drekes, ose shfrytezimi i faciliteteve te hotelit.

► Dita e dyte:
Kohe e lire per te shetitur ne bukurite e qytetit te Korces. Shfrytezimi i faciliteteve te hotelit: Pishina dimerore, Jacuzzi, Sauna.

► Dita e trete:

Konsumimi i mengjesit .Dalje e vonshme nga hoteli . Ndalese per kafe ne Pogradec .Me pas nisemi per udhetimin ne kthim ne Tirane.Mberritje ne darke .

Fundi i sherbimit tone.

Ne cmim perfshihet

  • Përdorimi i pishinës dimërore, SPA
  • Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
  • Darka e datës 1 Janar ne hotel.
  • Akomodimi ne Hotel 4* ( Ne qender te Korces )

Nuk perfshihet: 

  • Dreka
  • Gjithcka e papërmendur me sipër.
  • TRANSPORTI ( EXTRA €25 )
  • Opsionale Mbremja festive 31 Dhjetor €35/person

Politikat e femijeve
• 0-2.99 vjec janë falas
• 3-11.99 vjec, nëse akomodohet në dhomë me 2 të rritur, përfiton 50 % zbritje
• mbi 12 vjec paguajne si te rritur

MENU E MBREMJES FESTIVE TEK * SHTEPIA E BIRRES KORCA * : – MESORE 
ANTIPASTE E FTOHTE 
SALLATE SHTEPIA E BIRRES KORCA 
BRUSKETE
PLLAQI
SALCE MIX

– PERSONALE 
BIFTEK VICI SHOQERUAR ME PERIME TE ZJERA NE AVULL
MISH GICI NE FURRE E SHUAR ME BIRRE E SHOQERUAR ME PURE 
EMBELSIRE – BAKLLAVA 

2 GOTA BIRRЁ KORCA/1 GOT VERЁ

Shenim
►akomodimi ne dhome teke (single) paguhet dyfish
►nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar.
►per rezervim nevojitet 50% e pageses parapagim dhe pjesa tjeter 5 dite para nisjes .
►pagesa e bere eshte e pakthyeshme.

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: