Viti i Ri ne Mal te Zi, 3 Dite

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Viti i Ri në Budva

Viti i Ri ne Mal te Zi

👉 Viti i Ri 2024 në Ulqin, All Inclusive, €169 (hotel Otrant), €299 (Hotel Azul + Feste nga Renis Gjoka – Kliko ketu per detajet)

👉 Viti i Ri ne Bianca Resort 5* Kolashin, 4 dite, €445 (kliko ketu per detajet)

 
👉Hotel The Chedi Luštica Bay 5*
– 380€ person 2 net 3 dite

👉 Hotel Splendid Resort & Casino 5*
– 390€ person 3 net 4 dite

👉Hotel One&Only Portonovi 5*
– 769€ person 3 net 4 dite

👉 Hotel Regent Porto Montenegro 5*
– 490€ person 2 net 3 dite

👉 Hotel Avala Resort Spa 4*
– 239€ Person 2 net / 3 Dite

👉Hotel Iberostar Slavija 5*
– 199€ person 2 net 3 dite

Ne cmim perfshihet:
1) Mbremje Gala me muzike Live
2) Akomodimi ne Hotele 4* & 5*
3) Mengjeset ose + Darke sipas Hoteleve
4) Perdorimi i pishines dimerore, jakuzzi & SPA
5) Wifi dhe Parkim falas

.

 

Paketa turistike e fundvitit nga Kalemi Travel: Viti i Ri në Budva, qytetin më eksluziv përgjatë bregdetit të Malit të Zi.

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: