Plazh ne Mal te Zi, Ulqin, 5 Ditë €275

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Pushime në Ulqin

Pushime në Ulqin

HOTEL LAGUNA ULQIN 4* ( MENGJES + DARKE )
SHEZLLONAT E PERFSHIRE NE CMIM.

Datat e Nisjeve:

PROGRAMI:

►Dita e pare:

-Nisja nga Tirana ne oren 07:00.

Kryerja e procedurave kufitare ne Muriqan. Ndalese e shkurter per te konsumuar mengjesin.
Vazhdojme rrugen drejt Ulqinit. Akomodimi ne hotel dhe me pas kohe e lire per plazh ne ” Plazhin e madh te Ulqinit ” 5 min distance nga hoteli. Konsumimi i darkes ne hotel. Mbremja e lire.

►Dita e dyte :

Mengjesi ne hotel. Pas konsumimit te mengjesit ” Opsionale ” eksursion ne plazhin e: JAZZ BEACH ne Budva ( EXTRA 10 EURO PERSONI ). Minimumi i pjesmarresve per ket e shetitje eshte 20 persona. Plazh deri rreth ores 15.00. Kthimi ne hotel pasdite. Konsumimi i darkes ne hotel. Pas konsumimit te darkes  shetitje ne qender te Ulqinit ( Transferta e perfshire ) nen sugjerimet e guides mund te frekuentoni jeten e nates. Qendrim deri ne oren 23:00.

►Dita e trete :

Mengjesi ne hotel. Pas konsumimit te mengjesit plazh ne ” Plazhin e Vogel” ne Ulqin ose ne ” Plazhin e Madh ” prane hotelit. 

Konsumimi i darkes ne hotel. Mbremja e lire.

►Dita e katert :

Mengjesi ne hotel. Pas konsumimit te mengjesit plazh ne ” Plazhin e Madh ” prane hotelit. 

Konsumimi i darkes ne hotel. Mbremja e lire.

►Dita e Peste :

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit vizite ne Ada Bojana rreth 1 ore per kafe. Vazhdimi i udhetimit drejt Shkodres. Konsumimi i drekes te ura e Bunes. Kthimi drejt Tiranes pas konsumimit te drekes.

Mberritja ne Tirane ne mbremje rreth ores 19:00-20:00.

Fundi i udhetimit tone.

Në cmim përfshihet

 • Transporti vajtje – ardhje me mjet komod.
 • Akomodimi ne hotel Laguna 4* me mengjes e darke ne Ulqin
 • Vizitat sipas programit
 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit.

Në cmim nuk përfshihet:

 • Dreka
 • Pijet gjate vakteve
 • Extra – Jazz Beach Budva 10 euro/personi

Politikat e Femijeve

Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:
0 – 2.99 vjec (falas)
3 – 10.99 (35 % Ulje)
12 vjec e siper – pagesa e plote

Ju bëjmë me dije se

 • Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës ne momentin e rezervimit, ndërsa pagesen e plotë deri në 2 jave para nisjes. Nese udhetimi eshte brenda dy javeve, pagesa duhet bere e plote.
 • Pagesa e bëre është e pakthyeshme.
 • Agjensia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.
 • Për realizimin e ketij udhëtimi numri minimal i pjesëmarrësve është 20 (njëzet)
 • Në rast anullimi të udhëtimit klienti njoftohet 1-3 ditë para.
 • Nese femija nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udheton me njerin ose asnjerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar .

 

 

Pushime në Ulqin, Mal i Zi. Oferta për Ulqin ju mundëson të kaloni pushimet verore në një qytet me një kulturë Shqiptare të theksuar. Kontaktoni Kalemi Travel & Tours për të siguruar këto pushime në Mal të Zi.   

Na ndiqni në faqen tonë web dhe në Kalemi Travel Facebook Page për oferta, paketa turistike, udhëtime turistike, udhëtime ditore, udhëtime në vendet më të vecanta, ture në grup, bileta avioni, bileta autobusi, hotele për pushime verore, hotele për pushime dimërore e për shumë shërbime turistike të tjera. 

www.kalemitravel.com

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: