Pushime në Korfuz – Pushime Verore – Oferta Turistike & Hotele në Korfuz 2024

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Pushime në Korfuz 2024

Pushime në Korfuz – Pushime Verore – Oferta Turistike & Hotele në Korfuz

👉 Per udhetime me transport te organizuar, klikoni KETU!

 

Hotele te sugjeruar ne Korfuz (pa transport):

👉 Klikoni ne emrin e hotelit te preferuar dhe vendosni nr e personave dhe datat qe ju interesoheni per te pare cmimet. 
👉 Te gjitha hotelet ne Korfuz i gjeni ketu!

Hotele te sugjeruara All Inclusive:

 • Messonghi Beach Resort 3* 
 • Corfu Belvedere 3*
 • Sunshine Corfu 4*
 • Aqualand Resort 4*
 • Mareblue Beach Resort 4*
 • LABRANDA Sandy Beach Resort 4*
 • KAIRABA Mythos Palace 4* – Adults Only
 • Louis Ionian Sun 4*
 • Pelekas Monastery 5*
 • Kerkyra Blue 4*
 • Elea Beach 4*
 • Capo Di Corfu 5*
 • Almyros Beach Resort & Spa 5*
 • Atlantica Nissaki Beach 4*
 • Mayor La Grotta Verde Grand Resort 5*
 • Kairaba Sandy Villas – Adults Only 5*
 • Lux Me Grecotel Daphnila Bay Dassia 4*
 • Eva Palace Luxury Resort 5*

Hotele te sugjeruara me Mengjes + Darke:

 • Corfu Holiday Palace 5*
 • Rodostamo Hotel & Spa 5*
 • Kontokali Bay Resort & Spa 5*
 • MarBella Corfu 5*
 • Domes of Corfu 5*
 • Atlantica Grand Mediterraneo Resort 5*
 • Eva Palace Grecotel Luxury Resort 5*
 • Corfu Imperial Grecotel Exclusive Resort 5*
 • Domes Miramare Corfu 5* 

Kujdes: Taksat e qendrimit ne cdo hotel ne Greqi nuk perfshihen ne cmimet e hoteleve dhe paguhen nga klienti ne hotel: 1.5 euro per dhome/per nate ne hotel me 3*, 2 euro per dhome/per nate ne hotel me 4* dhe 4 euro per dhome/per nate ne hotel me 5*.
Oferta Turistike në Korfuz
: Pushime në Korfuz. Kaloni pushimet verore në ishullin idilik të përmdendur si vend shpëtimi i Odiseut. Agjensi Turistike Tiranë Kalemi Travel ju mundëson qëndrimin në hotele në Korfuz All Inclusive me cmime fantastike. Me larminë unike për një ishull, Korfuzi u mundëson turistëve pushimet verore unike. Kontaktoni Kalemi Travel & Tours për këto pushime në Greqi apo për paketa turistike të tjera. 

Kalemi Travel bashkepunon me qindra hotele ne Greqi te te gjitha kategorive. Na dergoni kerkesen tuaj ose te gjitha hotelet dhe cmimet perkatese i gjeni ne www.hobi.al Te destinacioni kerkoni me emrin Corfu,  vendosni datat, nr e dhomave dhe zgjidhni hotelin. Kujdes: zgjidhni vetem kategorine Hotel per te kerkuar vetem per hotele pa perfshire biletat e avionit. Rezervimin mund ta beni online me karte krediti, ose prane agjensise Kalemi Travel.

Na ndiqni në faqen tonë web dhe në Kalemi Travel Facebook Page për oferta, paketa turistike, udhëtime turistike, udhëtime ditore, udhëtime në vendet më të vecanta, ture në grup, bileta avioni, bileta autobusi, hotele për pushime verore, hotele për pushime dimërore e për shumë shërbime turistike të tjera. 

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: