Pushime në Greqi – Pushime Verore – Paketa Turistike në Greqi

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Pushime në Greqi 2024

Pushime në Greqi – Oferta Pushimesh në Greqi

👉 Per udhetime me transport te organizuar, klikoni KETU!

👉Per udhetimet me krociera ne ishujt greke, klikoni KETU!

Hotele ne Greqi (pa transport te perfshire):
Klikoni ne destinacionin e deshiruar!

Korfuz
Halkidiki
Lefkada
Zakynthos

Paketa individuale (avion + hotel)

Krete
Mykonos

Santorini

Per destinacionet me siper, paketat e pushimeve jane paketa individuale, avion + hotel. Ju lutem, na dergoni ne Whatsapp +355698885656 kerkesen tuaj duke specifikuar: 
1. Destinacionin ku deshironi te udhetoni
2. Datat e qendrimit
3. Nr e personave (nese keni femije, moshen e femijeve)
4. Nje buxhet te perafert qe planifikoni te shpenzoni per keto udhetime
Dhe ne t’ju pergatisim oferten per kerkesen tuaj. 


Agjensi Udhëtimi Tiranë Kalemi Travel u ofron paketa turistike për pushime në Greqi. Kaloni pushimet verore në një vend me kuzhinë të mrekullueshme, muzikë pasionante, dhe aktivitete zbavitëse. Paketa Turistike Greqi u ofron një larmi zgjedhjesh mes ishujve Grek më të bukur si Korfuzi, Zakynthos, Rodos, Kreta, Mykonos, Santorini, e shumë të tjerë, si dhe Rivierat si Riviera Olimpike dhe Riviera e Halkidikisë. Kontaktoni Kalemi Travel & Tours për këto pushime verore, apo paketa turistike në vende të tjera fantastike, me cmimet më të volitshme. 

Kalemi Travel bashkepunon me qindra hotele ne Greqi te te gjitha kategorive. Na dergoni kerkesen tuaj ose te gjitha hotelet dhe cmimet perkatese i gjeni ne www.hobi.al Vendosni destinacionin e preferuar, datat, nr e dhomave dhe zgjidhni hotelin. Kujdes: zgjidhni vetem kategorine Hotel per te kerkuar vetem per hotele pa perfshire biletat e avionit. Rezervimin mund ta beni online me karte krediti, ose prane agjensise Kalemi Travel.

Kujdes: nga Janari 2018, Taksat e qendrimit ne cdo hotel ne Greqi nuk perfshihen ne cmimet e hoteleve dhe paguhen nga klienti ne hotel: 1.5 euro per dhome/per nate ne hotel me 3*, 2 euro per dhome/per nate ne hotel me 4* dhe 4 euro per dhome/per nate ne hotel me 5*

Na ndiqni në faqen tonë web dhe në Kalemi Travel Facebook Page për oferta, paketa turistike, udhëtime turistike, udhëtime ditore, udhëtime në vendet më të vecanta, ture në grup, bileta avioni, bileta autobusi, hotele për pushime verore, hotele për pushime dimërore e për shumë shërbime turistike të tjera. 

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: