Bileta avioni

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Bileta avioni: na kontaktoni ne Facebook, Instagram, Tel/Viber/Whatsapp: +355698885656, e-mail [email protected] ose ne chat box-in poshte djathtas.

Bileta avioni

Bileta avioni me cmime të lira nga Agjensi Turistike Kalemi Travel and Tours. Kontaktoni me agjentët tanë për cmimet më të mira në tregun Shqiptar. 

DISA SUGJERIME: 

Klikoni ne destinacionin e kerkuar per me shume detaje: 

Oferta per Itali

Oferta per Gjermani

Oferta per Greqi

Oferta per Amerike

Bileta me nisje nga Shkupi

Bileta me nisje nga Prishtina

Bileta me nisje nga Podgorica 

Bileta avioni te tjera: 

Oferta Momentale per rezervime te hershme.Kujdes!!Jo te gjitha datat me oferte

 • ⭐Tiranë – Budapest 20€
  ⭐Tiranë – Vienna 25€
  ⭐Tiranë – Milano 28€
  ⭐Tiranë – Geneva 28€
  ⭐Tiranë – Londer 29€
  ⭐Tiranë – Dortmund 39€
  ⭐Tiranë – Istanbul 48€
  ⭐Tiranë – Istanbul 49€
  ⭐Tiranë – Memmingen 49€
  ⭐Tiranë – Paris 59€
  ⭐Tiranë – Frankfurt 61€
  ⭐Tiranë – Amsterdam 71€
  ⭐Tiranë – Hamburg 76€
  ⭐Tiranë – Dusseldorf 76€
  ⭐Tiranë – Bruksel 90€

🎀 Kontakt:

☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë sheshit “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter”

‼ Tani, biletat e avionit mund t’i rezervoni online ne   www.hobi.al 

Per kerkesen tuaj dhe per destinacione dhe datat qe nuk jane ne kete liste, na dergoni email ne [email protected] ose kontaktoni ne nr. +355698885656 ose na dergoni mesazh ne FACEBOOK.

SHENIM: Na vizitoni shpesh, pasi lista me poshte ndryshon sipas ofertave qe ne kemi ne muaj te caktuar!

Kujdes!
Te gjitha cmimet jane cmime referenciale. Vetem disa data jane me keto oferta. Cmimet rriten me shitjen e biletave. Ju sugjerojme te na kontaktoni sa me pare ne menyre qe te perfitoni ofertat me te mira nga agjentet tane. Jemi gjithmone te gatshem per t’ju sherbyer juve ne cdo moment.

Nese biletat qe deshironi jane vajtje ardhje, dhe jo vetem vajtje sic ju kemi sugjeruar me siper, atehere nga kontaktoni per per te gjetur oferten me te pershtatshme per ju.

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: