Bileta Avioni për Gjermani

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Bileta Avioni për Gjermani

Bileta Avioni për Gjermani, oferta nga Kalemi Travel. Rezervoni bileta online ne www.hobi.al ose kontaktoni tani ne +355698885656 me agjentet tane per cmimet me te mira dhe oferten me te pershtatshme per ju.
Menyra te tjera te kontaktit:  FacebookInstagram, Tel/Viber/Whatsapp: +355698885656, e-mail [email protected] ose ne chat box-in poshte djathtas.

Muaji Prill dhe Maj Vetem Vajtje

  • Tiranë – Dortmund 79€
  • Tiranë – Memmingen 39€
  • Tiranë- Berlin 69€
  • Shkup – Frankfurt 49€
  • Shkup – Hamburg 59€
  • Shkup – Friedrichshafen 55€
  • Shkup – Berlin 49€
  • Shkup – Nuremberg 72€
  • Shkup – Koln 55€

-Përfshihet në cmim:

♦ Cantë dore
♦ Taksat aeroportuale
♦ Oferta të vlefshme për rezervime sa më parë

Kujdes!

Te gjitha cmimet jane cmime referenciale. Vetem disa data jane me keto oferta. Cmimet rriten me shitjen e biletave. Ju sugjerojme te na kontaktoni sa me pare ne menyre qe te perfitoni ofertat me te mira nga agjentet tane. Jemi gjithmone te gatshem per t’ju sherbyer juve ne cdo moment.

Nese biletat qe deshironi jane vajtje ardhje, dhe jo vetem vajtje sic ju kemi sugjeruar me siper, atehere nga kontaktoni per per te gjetur oferten me te pershtatshme per ju.

Si te rezervoni prane Kalemi Travel

Rezervoni bileten tuaj online ne www.hobi.al ose na kontaktoni ne FacebookInstagram, Tel/Viber/Whatsapp: +355698885656, e-mail [email protected] ose ne chat box-in poshte djathtas.

Dergojani miqve tuaj kete oferte me: