Bianca Resort & SPA 5* – Kolashin

Dergojani miqve tuaj kete oferte me:

Bianca Resort

Bianca Resort Kolasin ndodhet pranë Qendrës Kulturore Kolashin. Godina është ndërtuar sipas stilit Mesdhetar. Jo larg Bianca Resort gjenden vende natyrore ideale për eksplorim dhe ecje. Hoteli ka një pishinë të brendshme, qendër fitnesi, SPA, dhe facilitete sportive. Bianca Resort & Spa Kolashin është zgjidhje ideale për të apasionuarit pas vendeve malore. 

Periudha 1-24 Nentor 2023
107€ 2net/3ditë

Periudha 24-30 Nentor 2023
127€ 2net/3ditë

Periudha 1-22 Dhjetor 2023
112€ 2net/3ditë

Krishtlindjet 24-26 Dhjetor 2023
198 € 2net/3ditë

Viti i Ri 30 Dhjetor-2 Janar 2024
445€ 3net/4ditë
 
Të përfshira në çmim:
*Akomodimi ne dhome standart ose superior
*Mëngjesi dhe darka
*Pishina, jacuzzi, sauna, spa
*Çmimi për person

Ekstra:
1.5 eur/person te rritur ne nate
Femijet 0 -11.9 vjec 0.5 eur/person nate

Shenim:
Minimumi i qendrimit ne fundjave eshte : 2 nete

Femijet:
0-4.9 vjec – falas
5-11.9 vjec – 20 euro/nata per femije


Informacion per dhomat e Bianca Resort: 
  
Dhoma Standarte: krevat cift – lejon akomodimin deri 2 persona te rritur + 1 femije 8 vjec (krevat me prinderit)  
Dhoma Superior: krevat cift ose 2 krevate teke – lejon akomodim deri ne 3 te rritur ose 2 te rritur + 1 femije deri ne 12 vjec (krevat ekstra)  
Dhoma Executive: krevat cift + krevat tek – lejon akomodim deri ne 3 te rritur ose 2 te rritur + 1 femije deri ne 12 vjec (krevat ekstra)  
Junior Suite: krevat cift + krevat tek – lejon akomodim deri ne 3 te rritur ose 2 te rritur + 2 femije deri ne 12 vjec (krevat ekstra)

KUJDES!
Ne baze te Kontrates se Kalemi Travel me hotelin, dhoma qe mbyllet eshte e paanullueshme ne rast anullimi nga ana juaj.
Kontrata: https://kalemi.com/udhetime/kontrata/
Dergojani miqve tuaj kete oferte me: